MTHS Nedir ?

Mart 23 2016 21 yorum

MTHS, bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri için web sitesi ana sayfasında özgülenmesi gereken bölümü ifade etmetedir. MTHS Hizmeti olarak web sitesinde özgülenen bölüm "Bilgi Toplumu Hizmetleri" adı ile özgülenmelidir. MTHS hizmeti tanımlaması 21 Eylül 2013 tarihli yönetmelikte kapsamlı olarak yapılmaktaıdr. MTHS resmi web sitesi olan MTHS sitesinden kapsamlı olarak tüm yöentmeliklere ulaşabilirsiniz. MTHS konusunda 2013 yılından günümüze bakanlıktan almış olduğumuz MTHS Faaliyet izni ile hizmet vermekteyiz.

MTHS

 
5 Yorum

Bilgi Toplumu Hizmetleri
MTHS kullanan Firma Yetkilisi Nisan 4, 2016 3:37 am

MTHS Hizmeti konusunda sorunsuz MTHS Sağlayıcı TTR MTHS hizmeti ile yasal zorunluluğumuzu yerine getirmiş bulunyoruz. Bağımsız Denetime Tabi Sermaye şirketi iseniz sizede MTHS Konusunda TTR MTHS yi tavsiye ederim.

Yanıtla
MTHS
MTHS Firmaları Mayıs 5, 2016 7:37 am

MTHS hizmeti konusunda doğru ve zamanda bilgilendirme yaparak hizmeti sorunsuz kullanmamızı sağlayan TTR MTHS Hizmetine teşekkürler.

YanıtlaMTHS Bloguna Yorum Ekle

MTHS Hizmeti kullanıyor yada MHS Hizmeti kullanmaya başlayacaksanz, Yukarıda bulunan konu hakkındaki görüş ve yroumlarınızı aşağıdaki MTHS Blog formu aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

MTHS

MTHS, 2011 tarihli Ticaret kanunu kapsamında 2013 yılında yürürlüğe alınan yönetmeliklerde bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri web sitesinde özgünelecek bir bölümdür. MTHS kapsamında MTHS yönetmeliğinde ikinci bölümde bildirilen belgelerin Bilgi Toplumu Hizmetleri adı altında yer alan bölümde yayınlanması gerekir. MTHS konusunda dikkat edilmesi gereken husus web sitesi üzerinde MTHS uygulamasını yani " Bilgi Toplumu Hizmetleri" bölümünü sadece Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar yapabilir.